turkusowadroga.pl

Zarząd Fundacji
Turkusowa Droga

Małgorzata Nitek

Prezeska Fundacji

Coacherka (ACC ICF), certyfikowana mentorka kognitywna, współwłaścicielka małej rodzinnej firmy. 

Po 20 latach pracy w regionalnych gazetach („Dzienniku Polskim i Gazecie Krakowskiej), postanowiłam całkowicie zmienić zawód. Zostałam projektantką i dekoratorką wnętrz. Potem trafiłam do Szkoły Coachów Akademii SET i Instytutu Kognitywistyki Macieja Bennewicza.

Dziś prowadzę praktykę mentoringową, specjalizuję się w budowaniu odporności psychicznej i psychologii przestrzeni. Zajmuję się także coachingiem przedsiębiorczości. Wierzę i wiem, że na zmianę i spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Dlatego właśnie założyłam Fundację Turkusowa Droga. Dzielę się doświadczeniem i dodaję odwagi osobom, które też szukają nowego pomysłu na siebie. 

Jako współwłaścicielka małej firmy wiem doskonale, z jakimi bolączkami się one borykają, że często brakuje czasu i pieniędzy na rozwój. Fundacja także im zamierza pomagać. 

Odpoczywam w naturze. Lubię ruch, w każdej odsłonie.


Łukasz Babiarz

Wiceprezes Fundacji

Absolwent Zarządzania w sektorze publicznym i pozarządowym na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

W trakcie studiów współpracowałem z jedną z największych Fundacji w Polsce (Fundacja Uniwersytet Dzieci) wpierającą edukację dla najmłodszych. Przeszedłem przez wszystkie jej struktury od wolontariatu, fundraisingu, marketingu oraz księgowości. 

Od kilku lat pracuję w biznesie. Jako menadżer zarządzam zespołem sprzedażowym oraz pracuję z klientem w marce selektywnej. Na co dzień poświęcam sporo czasu na rozwijanie własnych zainteresowań wokół psychologii sprzedaży, zachowań konsumenckich i visual merchandisingu.

Prywatnie pasjonat sportów zimowych i mól książkowy. Kochający podróże i swoje rodzinne Zakopane. 

W życiu kieruję się ideą work-life balance, czyli umiejętnego łączenia i równowagi pomiędzy pracą, nauką, ambicjami a życiem prywatnym.