turkusowadroga.pl

Przedsiębiorco,
znajdź czas dla siebie, znajdź czas na rozwój

Jeśli jesteś właścicielem mikro- lub małej firmy i ciągle narzekasz na brak czasu dla siebie, turkusowy model zarządzania może ci pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Zyskasz czas dla rodziny i na relaks. Dowiesz się, jak i z kim dzielić się odpowiedzialnością, jak budować zaufanie i zaangażowanie pracowników – bez presji, bez systemu nagród i kar. I bez wielkich nakładów finansowych. Zgranego i oddanego teamu wcale nie buduje się na benefitowych karnetach na siłownię czy imprezach integracyjnych raz w roku. Pomożemy przygotować ciebie i zespół na tę zmianę. Bo w turkusowym biznesie najbardziej liczą się ludzie, ich osobisty rozwój, dojrzałość emocjonalna, dobrze wykorzystane talenty, autentyczność. To proces, który trochę trwa (optymalnie 2-3 lata), ale zawsze przynosi zaskakująco pozytywne efekty. Nie tylko w pracy. Turkusowy model sprawdzi się także w rodzinie czy na wakacjach z przyjaciółmi.


Warsztaty i Szkolenia

Zdrowa rozmowa. Jakie słowa łączą

Co wspiera komunikację w zespole i z zespołem

Nasza komunikatywność decyduje, jak się nam układa z innymi i jak czujemy się sami ze sobą. Które słowa zbliżają nas, a które oddalają? Co zrobić, żeby nie przegapić chwili, kiedy warto ugryźć się w język.

Motywacja, która naprawdę działa

Nagrody i benefity
pomagają na krótko

Z najnowszych badań wiemy, że zewnętrzne nagrody nie zwiększają trwale wydajności i zaangażowania. Jest to możliwe dopiero, kiedy praca zaspokaja nasze głębsze potrzeby: autonomii, relacyjności i kompetencji.

Stres w pracy. Jak sobie z nim radzić

Skuteczne techniki
regulownia emocji

Naucz się, jak rozpoznać własne stresory i nie dopuścić do wybuchu. Co pomaga w dostrzeżeniu wczesnych symptomów stresu? Jak aktywnością fizyczną i właściwą dietą budować antystresową codzienność.

Menadżer, mentor, trener

Przygotuj się do zmiany
roli kadry zarządzającej

Młodzi ludzie wchodzący właśnie na rynek pracy już nie potrzebują szefów tylko  zarządzających ich czasem i zadaniami. Wolą takich, którzy inspirują, mądrze motywują do rozwoju, dają konstruktywny feedback.