turkusowadroga.pl

Nasi Przyjaciele
i Współpracownicy

Anna Dąbrowska

Coach i mentor Kariery

Specjalizuje się w coachingu zawodowym. Autorka e-booka „Praca skrojona na miarę” i książki „Jak się pozbyć Termita”. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na kursach i szkoleniach (m.in. o rekrutacji opartej na kompetencjach i doradztwie zawodowym). Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka podyplomowych studiów Coaching w biznesie.

Prywatnie opiekunka dwóch kotów. Uwielbia jazdę na rowerze.

Prowadzi szkolenia dla administracji publicznej, uczelni wyższych i szkół z tematyki dostępności. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością, w prowadzaniu spotkań indywidualnych i warsztatów grupowych dla OzN. Zajmuje się także poradnictwem zawodowym i opracowaniem indywidualnych ścieżek reintegracji.

Ceni sobie kontakt z ludźmi, wartościowe relacje, dobrą komunikację i nowe wyzwania.

Martyna Feliks

trener, doradca zawodowy, pedagog

Anna Górska

Rzeczniczka prasowa, dziennikarka

Rzeczniczka prasowa Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie i niestrudzona promotorka turkusowej samoorganizacji w ochronie zdrowia. W pracy i w życiu stawia na empatyczną komunikację oraz dobre, wpierające relacje. Jej największą pasją jest dziennikarstwo, które teraz uprawia jako freelancerka. Społecznie współpracuje z wieloma fundacjami, w tym Turkusową Drogą.

Najlepiej odpoczywa na górskim szlaku.

Jej pasją jest promowanie coachingowego podejścia w edukacji. Pedagog z 28-letnim stażem, certyfikowany coach kognitywny, socjoterapeuta PDS (Psychologii Doświadczeń Subiektywnych) edukatorka seksualna. Prowadzi wykłady, warsztaty, szkolenia dla młodzieży, nauczycieli i rodziców, z radością dzieląc się wiedzą. Wspiera w rozwoju, pobudza do kreatywności i innowacyjności.

Jako była zawodniczka (piłka ręczna, koszykówka) dba o czynny wypoczynek z elementami sportu i relaksacji. Żona, mama dorosłej córki i syna.

Joanna Karwala

PedagoG, Coach, Edukatorka SeksualnA

Paulina Koperska

coach, konsultantka, trenerka, Interim manager

Lubi obserwować systemy i eksperymentować z ich możliwościami, otwierającymi przestrzeń dla rozkwitu ludzi, którzy je tworzą. 

Zawodowo – liderka z różnorodnym doświadczeniem w międzynarodowych i polskich firmach, coach Co-Active i coach systemowy wykorzystujący metodologię ORSC™. Działa w społeczności Turkusowych Śniadań i Design for change. 

Energię czerpie z relacji z ludźmi i naturą. Uwielbia las.

 

Doradca zawodowy, trener umiejętności społecznych, coach. Ma duże doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, w szczególności z osobami niepełnosprawnymi. Realizował projekty aktywizacji społecznej i zawodowej dla osób niewidomych i niesłyszących. Od prawie dwudziestu lat tworzy projekty, które są finansowane m.in. ze środków unijnych.

W życiu prywatnym najwięcej przyjemności czerpie z odkrywania świata ze swoimi dziećmi.

Paweł Strączek

Doradca Zawodowy, coach