turkusowadroga.pl

Pracuj z pasją.
To możliwe

Dotychczasowa praca nie daje ci satysfakcji, chciałbyś coś zmienić, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy ci odkryć drogę do pracy marzeń, która będzie zgodna z twoim systemem wartości i potrzebami. Da radość i satysfakcję, poczucie celu i spełnienia.

Pokażemy ci narzędzia do budowania własnej odporności psychicznej i rozwijania inteligencji emocjonalnej. To kompetencje, które dziś liczą się na rynku pracy. I będą jeszcze bardzie zyskiwały na znaczeniu w przyszłości. W czasach szybkich i nagłych zmian właśnie one pomogą nam w elastycznym reagowaniu na życiowe trudności i szybkim podnoszeniu się po niepowodzeniach. 

Psychologia pozytywna, której założenia są nam szczególnie bliskie, skupia się na mocnych stronach człowieka, jego sposobach dążenia do spełnienia, a także na jego rozwoju. Na naszych warsztatach dowiesz się, jak tę wiedzę wykorzystać w codziennym życiu. 

Pomożemy Ci znaleźć i rozwinąć Twoje naturalne talenty. Przypomnisz sobie, o czym marzyłeś w dzieciństwie, za co chwalą Cię znajomi, przy jakich czynnościach zapominasz o świecie zewnętrznym, co Ci przychodzi z łatwością i lekkością? Odpowiedzi na m.in. te pytania ułatwią poszukiwania pracy, którą będziesz wykonywał z przyjemnością. 

Naturalną potrzebą człowieka jest rozwój. Tkwiąc w firmach i instytucjach, które tej potrzeby nie zaspokajają, działamy na własną niekorzyść i, próbując przetrwać, cofamy się. Fundacja Turkusowa Droga zachęca więc do wyboru siebie. Warunkiem zadowolenia z życia jest bowiem zadowolenie z siebie. A moment kryzysu to zaproszenie do zmiany.

NASZE WARSZTATY

W czym możemy pomóc

Rozpoczęcie pracy na własny rachunek z jednej strony nęci, z drugiej przeraża. Pojawia się mnóstwo wątpliwości i rozterek. Czy ja się do tego nadaję? Co mogę zaoferować? Czy będą klienci? Pomożemy Ci odpowiedzieć na te i inne pytania.

Moja misja

Do czego zostałeś stworzony? Co robisz z łatwością i przyjemnością? Odkryj z nami swoje naturalne talenty

Biznes na etacie

Nie musisz rezygnować z etatu, by zacząć pracować na swoim.
Pokażemy Ci, jak to zrobić,
od czego zacząć?

Ja przedsiębiorca?

Nie masz pewności, czy prowadzenie własnego biznesu to coś dla Ciebie?
Możesz to sprawdzić.
Zrób z nami test

Projekt firma

Jak, krok po kroku, przygotować się do prowadzenia własnej firmy? Co możesz zaoferować? Gdzie szukać klientów?